No Depra Party – Vespa Klub Zagreb

Kako je mjesec siječanj uvijek hladan, da ne kažemo tmuran, kako su vesele noći, puni blagdanski stolovi, raskoš, zabava i tisuće lampica u siječnju iza nas odlučili smo se za organizaciju jednog anti depresivnog druženja članova Vespa kluba Zagreb.

Druženje će se održati na izlazni četvrtak 11.01.2018 u većini poznatom Sesvetskom Quattru sa početkom u 20:00 sati.
Veseli domaćin obradovat će nas odličnim roštiljem, toplom vatrom i pouzdanim konobarom koji će nevjerojatnom brzinom rješavati sve naše želje. Naravno ne muzičke.

Osim druženja, jela i pića očekuje nas i bacanje strelica kojima je cilj pogoditi odgovarajuće polje na meti. Tko zna možda najboljeg ili najbolju očekuje i neka nagrada.  Prošlogodišnji pobjednik sigurno neće lako i bez borbe prepustiti titulu najboljeg u tom sportu. Veselimo se vašem dolasku, velikom odazivu članova a naravno i zajedničkom druženju te neizostavno dobroj zafrkanciji. Vidimo se u Quattru!

Da razbijemo depresiju do kraja, Predsjedništvo je odlučilo da hrana bude na trošak kluba. Molimo sve koji će se odazvati na party da se prijave na forumu.

Piće plaća svatko svoje a naravno da nije zabranjeno pozivanje runde.

Sjećanje na prošli party u Quattro-u!